Cena hurtowa Rezerwuj
walutę

Ceny hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 7000 zł.

Powołaj się na cenę hurtową ze strony internetowej

Zmiana kursu : 2024-07-18 11:01:10

Waluta Kupno Sprzedaż
Euro EUR4.28604.3090
Dolar amerykański USD3.91103.9290
Korona czeska CZK0.16800.1709
Funt brytyjski GBP5.07505.1050
Frank szwajcarski CHF4.41004.4390
Korona duńska DKK0.50600.5240
Korona norweska NOK0.30600.3210
Korona szwedzka SEK0.36400.3690
Dolar kanadyjski CAD2.85502.8900
Lari gruzińskie GEL1.44001.6500
Szekla izraelska ILS0.88001.0400
Forint węgierski HUF0.01090.0115
Jen japoński JPY0.02400.0280
Peso meksykańskie MXN0.23200.2500
Dolar australijski AUD2.63002.6800
Bat tajlandzki THB0.11050.1175
Lira turecka TRY0.12810.1349
Hrywna ukraińska UAH0.09100.0990
Dirham Zjednoczonych Emiratów Arabskich AED1.02001.1100
Korona islandzka ISK0.02660.0294
Lek albański ALL0.04350.0463

Detal

Waluta Kupno Sprzedaż
Euro EUR4.25004.3300
Dolar amerykański USD3.88003.9600
Korona czeska CZK0.16700.1735
Funt brytyjski GBP5.04005.1300
Frank szwajcarski CHF4.38004.4700
Korona duńska DKK0.50000.5350
Korona norweska NOK0.30500.3350
Korona szwedzka SEK0.35900.3750
Dolar kanadyjski CAD2.82002.9500
Lari gruzińskie GEL1.37001.7100
Forint węgierski HUF0.01070.0118
Szekla izraelska ILS0.84001.1000
Jen japoński JPY0.02350.0285
Peso meksykańskie MXN0.21400.2500
Dolar australijski AUD2.60002.7200
Bat tajlandzki THB0.10700.1220
Lira turecka TRY0.12100.1430
Hrywna ukraińska UAH0.08950.0995
Dirham Zjednoczonych Emiratów Arabskich AED1.00001.1400
Korona islandzka ISK0.02300.0300
Lej rumuński RON0.87050.9350
Juan chiński CNY0.52000.6000
Lek albański ALL0.04100.0470
Rubel rosyjski RUB0.03200.0440
Lew Bułgarski BGN2.20002.3000
Marka zamienna Bośniacka BAM2.18262.4526
Real brazylijski BRL0.70030.8929
Peso chilijskie CLP0.00240.0053
Peso dominikańskie DOP0.05400.0851
Funt egipski EGP0.06790.1176
Dolar Hongkoński HKD0.40770.5869
Szyling tanzański TZS0.00100.0023

Bilon

Waluta Kupno Sprzedaż
Euro EUR3.70004.3000
Dolar amerykański USD3.90004.3000
Korona czeska CZK0.10000.1700
Funt brytyjski GBP3.50005.0000

Do każdej transakcji kantor wystawia dowód kupna i sprzedaży

Wygląd kantoru

Kantor Centrum

50-568 Wrocław
ul. Sieradzka 7

Poniedziałek
9:00-19:00
Wtorek
9:00-19:00
Środa
9:00-19:00
Czwartek
9:00-19:00
Piątek
9:00-19:00
Sobota
9:00-19:00
Niedziela
nieczynne

Wycofane banknoty Hurt

WalutaKupnoSprzedaż
Frank szwajcarski CHF seria 84.27204.4400
Wycofane funty brytyjskie GBP4.90905.0900
Wycofany dolar australijski AUD2.10403.4700
Wycofane korony czeskie CZK0.14400.1710
Wycofane korony norweskie NOK0.1490
Wycofane dolary kanadyjskie CAD2.48602.6900
Frank szwajcarski CHF seria 64.18304.4600
Wycofane forinty węgierskie HUF0.00650.0113
Funt falklandzki FKP4.72605.0600
Funt Guernsey GGP4.72605.0600
Funt Irlandii Południowej IEP4.72605.0600
Funt Irlandii Północnej IEP4.72605.0600
Funt szkocki SCP4.85805.0200
Funt Jersey JEP4.72605.0600
Funt Wyspy Man IMP4.72605.0600
Marka niemiecka DEM1.86202.1700
Korona estońska EEK0.21900.2620
Frank belgijski BEF0.07400.1080
Korona słowacka SKK0.08800.1530
Łat łotewski LVL5.11506.2000
Lit litweski LTL1.01601.2200
Kuna chorwacka HRK0.43500.5400
Tolar słoweński SIT0.01300.0180

Waluty wycofane Detal

WalutaKupnoSprzedaż
Frank szwajcarski CHF seria 84.06004.4500
Wycofane funty brytyjskie GBP4.66005.1000
Wycofany dolar australijski AUD1.76003.8100
Wycofane korony czeskie CZK0.09600.1710
Wycofane korony norweskie NOK0.1000
Wycofane dolary kanadyjskie CAD2.14002.9200
Frank szwajcarski CHF seria 63.54004.4900
Wycofane forinty węgierskie HUF0.00330.0114
Funt falklandzki FKP4.32005.0700
Funt Guernsey GGP4.32005.0700
Funt Irlandii Południowej IEP4.32005.0700
Funt Irlandii Północnej IEP4.32005.0700
Funt szkocki SCP4.32005.0300
Funt Jersey JEP4.32005.0700
Funt Wyspy Man IMP4.32005.0700
Marka niemiecka DEM1.53002.1800
Korona estońska EEK0.16400.2620
Frank belgijski BEF0.06400.1090
Korona słowacka SKK0.07800.1560
Łat łotewski LVL4.44006.2600
Lit litweski LTL0.69001.2700
Kuna chorwacka HRK0.40000.5500
Tolar słoweński SIT0.01300.0180
Kursy walut podane na naszej stronie są wyłącznie informacją dla naszych klientów i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa.

Kantor Centrum Kaufland

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.centrumkantor.pl gdzie prezentujemy najświeższe kursy walut w renomowanym kantorze Centrum usytuowanym w centrum Wrocławia w markecie Kaufland przy ulicy Sieradzkiej. Odwiedzając nasz serwis znajdziesz nie tylko aktualne ceny walut ale także interesujące informacje o rynku walutowym oraz dostępne promocje w naszym punkcie. Nasi doświadczeni kasjerzy walutowi ustalają takie kursy aby zapewnić klientom zawsze konkurencyjne ceny. Kantor Centrum świadczy usługi kantorowe na rynku od wielu lat co gwarantuje profesjonalną obsługę każdego z klientów. W naszej bogatej ofercie znajdziesz ponad sto różnych walut oraz skup banknotów wycofanych z obiegu - na naszej stronie głównej prezentujemy zarówno ceny hurtowe jak i detaliczne najpopularniejszych walut.

Lokalizacja kantoru

Lokalizacja kantoru:

  • Ulica Sieradzka Hipermarket Kaufland
  • Zjazd z ulicy Ślężna na ul. Sieradzką
  • Zjazd z ulicy Ślężna na ul. Marka Petrusowicza