Waluty wymienianie w kantorze Centrum

Obecnie niemal w każdym państwie na świecie waluta jest oficjalnym środkiem płatniczym. Są kraje w których można spotkać kilka walut w obiegu. Każda waluta posiada unikatowy wygląd, podział na jednostki, wielkość oraz materiał wykonania i zabezpieczeń przed fałszowaniem.

Detal

Waluta Kupno Sprzedaż
Euro EUR 4.2400 4.3200
Dolar amerykański USD 3.8700 3.9600
Korona czeska CZK 0.1670 0.1735
Funt brytyjski GBP 5.0400 5.1300
Frank szwajcarski CHF 4.3800 4.4700
Korona duńska DKK 0.5000 0.5350
Korona norweska NOK 0.3050 0.3350
Korona szwedzka SEK 0.3590 0.3750
Dolar kanadyjski CAD 2.8200 2.9500
Lari gruzińskie GEL 1.3700 1.7100
Szekla izraelska ILS 0.8400 1.1000
Forint węgierski HUF 0.0107 0.0118
Jen japoński JPY 0.0235 0.0285
Peso meksykańskie MXN 0.2140 0.2500
Dolar australijski AUD 2.6000 2.7200
Bat tajlandzki THB 0.1070 0.1220
Lira turecka TRY 0.1210 0.1430
Hrywna ukraińska UAH 0.0895 0.0995
Dirham Zjednoczonych Emiratów Arabskich AED 1.0000 1.1400
Korona islandzka ISK 0.0230 0.0300
Lej rumuński RON 0.8705 0.9350
Juan chiński CNY 0.5200 0.6000
Lek albański ALL 0.0410 0.0470
Rubel rosyjski RUB 0.0320 0.0440
Lew Bułgarski BGN 2.2000 2.3000
Dinar algierski DZD 0.02080.0508
Kwanza angolska AOA 0.00220.0121
Rial saudyjski SAR 0.83791.1879
Peso argentyńskie ARS 0.00280.0148
Dram armeński AMD 0.00810.0126
Florin arubański AWG 1.80742.3545
Manat azerbejdżański AZN 2.15442.5946
Dolar bahamski BSD 2.89024.2017
Dinar bahrajski BHD 6.563814.2536
Taka bengalska BDT 0.01550.0652
Dolar barbadoski BBD 1.28042.9466
Dolar belizeński BZD 1.78971.9591
Marka zamienna Bośniacka BAM 2.18262.4526
Boliviano boliwijskie BOB 0.39290.6129
Pula botswańska BWP 0.20410.4506
Real brazylijski BRL 0.70030.8929
Dolar brunejski BND 2.10714.4649
Frank burundyjski BIF 0.00100.0031
Frank CFP 0.02640.0433
Peso chilijskie CLP 0.00240.0053
Peso dominikańskie DOP 0.05400.0851
Frank Dżibuti DJF 0.01180.0351
Funt egipski EGP 0.06790.1176
Lilangeni Eswatini SZL 0.16710.3532
Birr etiopski ETB 0.10140.1250
Dolar Fidżi FJD 1.30751.7632
Peso filipińskie PHP 0.05660.0816
Dalasi gambijskie GMD 0.03410.0611
Cedi ghańskie GHS 0.15870.7357
Funt gibraltarski GIP 3.59595.1659
Dolar gujański GYD 0.01590.0187
Gulden antylski ANG 1.55292.4302
Quetzal gwatemalski GTQ 0.44630.5658
Frank gwinejski GNF 0.02500.0535
Lempira honduraska HNL 0.12430.1605
Dolar Hongkoński HKD 0.40770.5869
Rupia indyjska INR 0.04030.0572
Rupia indonezyjska IDR 0.19000.3000
Dolar jamajski JMD 0.01090.0482
Dinar jordański JOD 5.04496.1406
Riel kambodżański KHR 0.00040.0013
Rial katarski QAR 0.72541.2571
0.00450.0104
Szyling kenijski KES 0.02500.0390
Som kirgiski KGS 0.05070.0652
Peso kolumbijskie COP 0.00080.0019
Frank kongijski CDF 0.00100.0016
Won południowokoreański KRW 0.27890.3862
Colon kostarykański CRC 0.00410.0247
9.464116.2757
Kip laotański LAK 0.00010.0003
Loti sotyjskie LSL 0.22740.2764
Denar macedoński MKD 0.06970.0887
Ariary madagaskarskie MGA 0.00070.0017
Pataca Makau MOP 0.34080.5074
Kwacha malawijska MWK 0.00120.0049
Rupia malediwska MVR 0.19970.3497
Ringgit malezyjski MYR 0.74401.0443
Dirham marokański MAD 0.37500.5120
Rupia maurytyjska MUR 0.07370.1337
Lej mołdawski MDL 0.15060.2806
Tugrik mongolski MNT 0.00070.0015
Metical mozambijski MZN 0.04510.0828
Dolar namibijski NAD 0.19380.2659
Dolar nowozelandzki NPR 0.01460.0448
Dolar nowozelandzki NZD 2.25732.6073
Rial omański OMR 8.419213.5458
Rupia pakistańska PKR 0.00800.0260
Guarani paragwajski PYG 0.55240.5682
Sol peruwiański PEN 1.09931.3515
Rand południowoafrykański ZAR 0.14170.2707
Frank rwandyjski RWF 0.00220.0040
Escudo Zielonego Przylądka CVE 0.03690.0489
Rupia seszelska SCR 0.27930.4593
Dolar singapurski SGD 2.75473.2547
Rupia lankijska LKR 0.01210.0278
Somoni Tadżykistanu TJS 0.35340.3787
Dolar tajwański TWD 0.05390.1916
Szyling tanzański TZS 0.00100.0023
Paanga tongijska TOP 1.13581.9008
Dolar Trynidadu i Tobago TTD 0.13020.4202
Dinar tunezyjski TND 1.16711.5171
Szyling ugandyjski UGX 0.00030.0015
Peso urugwajskie UYU 0.04660.1901
Sum uzbecki UZS 0.14870.4148
Vatu Vanuatu VUV 0.02280.0430
Dong wietnamski VND 0.00960.0196
Dolar wschodniokaraibski XCD 1.20441.8373
Dolar Wysp Salomona SBD 0.36430.5072
Kwacha zambijska ZMW 0.03270.3427
Do każdej transakcji kantor wystawia dowód kupna i sprzedaży
Kursy walut podane na naszej stronie są wyłącznie informacją dla naszych klientów i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa.
© 2023-2024 www.CentrumKantor.pl